Skip to main content
Storing? Bel:
088-7507150

Hefas Brandbeveiliging en DetectorTesters: Samenwerking bij de Testfase van de Testifire XTR2 in Nederland

Onlangs werd de Testifire XTR2 geïntroduceerd tijdens de Firex International 2023. Momenteel wordt de Testifire XTR2 wereldwijd getest door verschillende brandbeveiligingsbedrijven, waaronder Nederlandse bedrijven zoals FireSense en Hefas Brandbeveiliging.

 Hefas Brandbeveiliging en DetectorTesters: Samenwerking bij de Testfase van de Testifire XTR2 in Nederland

Onlangs werd de Testifire XTR2 geïntroduceerd tijdens de Firex International 2023. Momenteel wordt de Testifire XTR2 wereldwijd getest door verschillende brandbeveiligingsbedrijven, waaronder Nederlandse bedrijven zoals FireSense en Hefas Brandbeveiliging.

Gedurende de ontwikkelingsfase van de Testifire XTR2 vonden regelmatig vergaderingen en focusgroepen plaats, waar professionals uit de industrie hun kennis en ervaring konden delen. Naarmate de lancering van de Testifire XTR2 dichterbij komt, zet DetectorTesters zich extra in om feedback te ontvangen van een brede groep gebruikers over de hele wereld.

De testfase omvatte uitgebreide tests in samenwerking met servicemanagers, brandweertechnici en fabrikanten van detectoren. Als onderdeel van dit proces selecteerde FireSense. een Nederlandse distributiepartner van DetectorTesters, Hefas Brandbeveiliging als meest interessant bedrijf om mee samen te werken.

Hefas Brandbeveiliging, een trouwe gebruiker van Testifire, biedt landelijke dekking in heel Nederland en bedient diverse klanten in sectoren zoals defensie, zorg, horeca, overheid, retail en industrie. Voor Hefas Brandbeveiliging is het nemen van verantwoordelijkheid op het gebied van brandveiligheid van groot belang, wat de functionaliteit van de Testifire XTR2 voor hen bijzonder interessant maakt.

‘’We werken al lang samen met het team van Hefas Brandbeveiliging. Ze hebben altijd graag met de nieuwste technologie gewerkt en als bestaande Testifire-gebruikers hebben we hen meteen voorgesteld als een bedrijf dat perfect zou zijn om deze nieuwe oplossing uit te proberen.’’

 – Ron van Eck, FireSense –

Na een eerste kennismaking met het product door Marcel Zwarthoed en Anthony Partou, zal het team de XTR2 ter plaatse nemen en elk onderdeel grondig testen voordat ze feedback geven over elk aspect. Deze feedback biedt de mogelijkheid om de de werking en functies van het product nog verder te verbeteren.

Onze merken:

Andere interessante artikelen

Evenementen

Hoe we Ziggo Dome brandveilig houden

Een concertlocatie met zes verdiepingen, kelder, begane grond, twee ringen met tribunes en vier verdiepingen waar 17.000 bezoekers kunnen genieten van een perfecte live beleving.
Veel verschillende ruimtes waarbij veiligheid op verschillende niveaus van uitermate belang is. Voor de brandmeldinstallatie, ontruimingsinstallatie en noodverlichting heeft Ziggo Dome ons om advies gevraagd waarna er is overgegaan tot uitvoering. Voor ons was dit een mooie uitdaging van grote omvang.
Industrie

Brandbeveiliging voor een maritieme wereldspeler

Royal IHC is een vooraanstaand bedrijf uit dat al sinds 1642 actief is in de maritieme industrie. De ervaring van Royal IHC gaat daarmee terug tot het midden van de zeventiende eeuw. Omdat Nederland het water onder controle moest houden om zo onze voeten droog te houden, leerde Royal IHC al vroeg om te gaan met water, modder en stroming, de basis van het baggeren zoals we dat nu kennen. De ervaring van Royal IHC gaat al 300 jaar terug, maar het bedrijf kijkt naar de toekomst: zij hebben zich ontwikkeld tot een toonaangevende producent van schepen, materieel en full-services.
Overheden

Glasvezeldetectie parkeergarage Rozet: veilige en volledige bewaking voor Gemeente Arnhem

Parkeergarage Rozet in Arnhem moest worden aangepast aan de geldende wet- en regelgeving voor brandveiligheid. Omdat de parkeergarage nog minimaal tien jaar in de huidige vorm blijft bestaan, was uitbreiding van de bestaande detectie noodzakelijk. Gemeente Arnhem schakelde ons in om de brandveiligheid in de parkeergarage naar een hoger niveau te brengen.
Zorg

Brandmeldinstallatie certificeren bij Vivare Eldenstaete

Bij Vivare Eldenstaete in Arnhem hebben wij een succesvolle bijdrage geleverd aan het realiseren, controleren en certificeren van de brandmeld- en ontruimingsalarminstallaties binnen vier gebouwen. Het project vroeg om een zorgvuldige voorbereiding, duidelijke communicatie met bewoners en gebruikers én een strakke uitvoering volgens de geldende eisen en normen.
Partner

Betrouwbare brandbeveiliging binnen complexe contractomgevingen

Fire Safety First is een landelijke contractregisseur gespecialiseerd in brandveiligheid en securitysystemen. De organisatie verzorgt het beheer, onderhoud, de coördinatie en kwaliteitsborging van onder andere brandmeldinstallaties, ontruimingsinstallaties, beveiligingssystemen en andere veiligheidsinstallaties.
Zorg

Grip op brandveiligheid in een complexe zorgomgeving

Hoe de samenwerking tussen IrisZorg, Van Wijnen Vastgoedbeheer en ons zorgt voor rust, overzicht en zekerheid.
  • Ruim 50 jaar ervaring
  • Kennisleider
  • Landelijke dekking

Ga aan de slag met
jouw brandveiligheid

Meer dan 50 jaar ervaring, landelijke dekking en 24/7 service. Wij ontzorgen je volledig op het gebied van brandveiligheid.
Ons team van adviseurs helpt je graag.
Luuk | Commercieel directeur